Kolejna Gala dla Kopalni Wapienia “Czatkowice”

Malowanie PiaskiemW 2013 roku Iventi Exbis już po raz trzeci zaproszone zostało przez Kopalnię Wapienia „Czatkowice” z Grupy Tauron do zorganizowania grudniowej Gali Barbórkowej. Tegoroczna edycja była wyjątkowa z wielu powodów.

Przyzwyczaiwszy naszych gości do muzycznych występów gwiazd i dużej dawki humoru serwowanych przez najlepszych polskich kabareciarzy, w tym roku poszukiwaliśmy rozwiązania całkiem nowego, podkreślającego wyjątkowość krzeszowickiego zakładu, jego atmosferę oraz magię. Piaskowa animacja wydała nam się wspaniałym rozwiązaniem dla opowiedzenia historii miejsca, gdzie codziennie wydobywa się wapienny kamień. Pomysł od początku podobał się naszym klientom, zachwycił także samych gości!

Malowanie PiaskiemGala Barbórkowa dla Kopalni Wapienia “Czatkowice” – grudzień 2013 – Prezentacja piaskowa

Niezwykle interesujący wstęp do piaskowego pokazu zapewnił Prezes Zarządu Kopalni Wapienia „Czatkowice” – Pan Sławomir Kosiba. Jak co roku, jego spektakularna prezentacja pozwoliła zaproszonym osobom poznać bliżej misję i plany firmy.

Niepozorna aula zakładu zamieniła się we wspaniałą salę bankietową. Przemiana wnętrza była bardzo efektowna. W tak odmienionym miejscu, przy świątecznej atmosferze i doskonałej muzyce naszego DJ-a,  goście bawili się do późna.

Gala Barbórkowa dla Kopalni Wapienia “Czatkowice” – grudzień 2013 – przygotowania

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
WP Socializer Aakash Web